Aktualnie online |
Gości online: 16
Użytkowników online: 0
Łącznie użytkowników: 3,736
Najnowszy użytkownik: yasiuuu
|
|
|
Lion Freestyle BMX & MTB - relacja i info o kolejnej edycji 31.05 |
Warszawa, Podzamcze 24 Maja
Juwenalia Warszawskie 2008
Warszawska impreza przyciągnęła ponad 40 riderów, którzy walczyli o cenne nagrody. Poleciało sporo fajnych sztuczek, nikogo już nie dziwi tailwhip czy 360. Na porządku dziennym są komba jak tailwhip to tailtap, czy fufanu to disaster.

Zient wykręcił m.in. double tailwhipa i 360 tailwhip co dało mu 2 miejsce. Janek swoimi niemal bezbłędnymi przejazdami wywalczył sobie trzecie, a Piret który lata z roku na rok coraz lepiej tym razem sięgnął po główną wygraną, 1500 pln.

Amatorzy też nie latali wcale gorzej, Mario Marchwicki na dzień dobry sieknął flipa czym wzbudził aplauz zebranej publiki. Maciek Kiwak z Katowic za swoje sztuczki i ich konsekwentne katowanie zdobył 3 miejsce. Bartek Szwarczewski był 2 a Kuba Frątczak zdobył największe uznanie sędziów, którymi byli Jamaj, Waldi i Hubert. Chłopaki w amatorach dostali buty od Skateshop.pl i gadżety od
Sklepu Depo.
W kategorię MTB zdominowało 2 ziomków z Jastrzębia Zdroju. Piotr Dylewski wbił sie swoimi backflipami, tailwhipami i szerokimi no-handami na 3 miejsce, drugi był Damian Sulej z Mińska Mazowieckiego, a najlepiej na dużym rowerze latał Wojtek Zych też Jastrzębia.

Przy okazji MTB nie można nie wspomnieć o jedynej dziewczynie startującej tego dnia - Brawo Magda!

Na zakończenie poleciał Best Trick, w którym najlepszy okazał się Wróbel, ze swoim 180 to fakie!
Koniecznie sprawdźcie wypasione foty z imprezy: liveart.pl/LionFreestyleBMX&MTBWarszawa/index.html
Info o II edycji:
Poznań, Łęgi Dębińskie 31 Maja, Festiwal Juwenalia 2008
Druga Edycja Pucharu Polski ,,Lion Freestyle BMX & MTB".
Dla tych, którzy zamierzają nas odwiedzić w Poznaniu, cenna informacja: W zawiązku z odbywającymi się tego samego dnia eliminacjami to finału imprezy "Silesia Cup Bmx 2008" w porozumieniu z organizatorami ustalilismy, że finaliści kategorii BMX pro i amator z drugiej edycji "Lion Freestyle Bmx & MTB" w Poznaniu maja dziką kartę na startowanie w finale imprezy w Chorzowie, który odbędzie sie 01.06.2008.
Układ Parku, identyczny jak w Warszawie funbox, spine, Quotery i RollIn. Skatepark czynny będzie od samego rana, aby zawodnicy mięli czas na solidny trening.
Oprócz nagród finansowych i rzeczowych będzie kolejna szansa zdobycia przez zawodników punktów do klasyfikacji generalnej Pucharu Polski.
Współorganizacja w Poznaniu - Parlament Samorządu Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza : www.samorzaduam.montownia.com
Fundator nagród:
Fundacja na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w
Poznaniu "Universitatis Posnaniensis" www.fundacjapoznan.pl
Nagrody:Freestyle BMX pro
1 miejsce - 1500 pln
2 miejsce - 700 pln
3 miejsce - 400 pln
Freestyle BMX Amator
1 miejsce - nagrody rzeczowe
2 miejsce - nagrody rzeczowe
3 miejsce - nagrody rzeczowe
Freestyle MTB
1 miejsce - 500 pln
2 miejsce - 300 pln
3 miejsce - 200 pln
Best Trick
Nagrody rzeczowe
Plan Zawodów9:00 - 11:00 - Zapisy
9:00 - 11:00 - Trening
11:00 - 12:00 - Eliminacje BMX Amator
12:00 - 13:00 - Eliminacje MTB
13:00 - 14:00 - Eliminacje BMX Pro
14:00 - 14:30 - Trening dla finalistów
14:30 - 15:30 - Finał BMX Amator
15:30 - 16:30 - Finał MTB
16:30 - 17:30 - Finał BMX Pro
17:30 - 18:30 - Konkurs BEST TRICK
18:30 - Wyniki i ceremonia
After party
Koncerty:
Apollo 440 [UK]
H-Blockx [Niemcy]
Heavyweight
Head Hunters
Blenders
Muchy
Źródło:
LiveArt
www.liveart.pl
www.extremehydepark.com
|
|
| Komentarze |
 |
dnia 28.05.2008 18:05
^czy mi się wydaje, czy ta pani na ostatnim zdjęciu patrzy na mnie.... (: |
 |
dnia 28.05.2008 22:04
nie bo patrzy na mnie :P i nagrody za mtb mogły by być wyższe ;/ :P |
 |
dnia 29.05.2008 00:35
pięknie patrzy... ;) |
 |
dnia 29.05.2008 22:47
jeszcze jedno "całkiem" foto znajdziecie u mnie na WWW: http://awozniak.c... |
|
|
| Dodaj komentarz |
|
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
|
|
| Oceny |
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?
|
|
|
|